Sazināties ar mums: info@smartmedical.eu 67 615 159 Lietotāju atbalsts: support@smartmedical.eu 27 880 015

Ko saka mūsu klienti?

klientu atsauksmes par SmartMedical sistēmu

SIA "Veselības centrs 4", Reģistratūru vadītāja, Aiga Olšteina

"Sistēma ir ērta un vienkārši apgūstama, lietotājiem draudzīga. Strādājot ar dažādām apdrošināšanas kompānijām, tagad esam nodrošinājušies ar efektīvu savstarpējo darījumu noslēgšanu."
www.vc4.lv

AAS "BALTA", RSA GROUP, Personu atlīdzību nodaļas vadītāja Linda Juhna

"Izmantojot SmartMedical sistēmu, esam droši par ātriem un korektiem norēķiniem, kā arī pārliecināti par kvalitatīvu un mūsdienīgi ērtu mūsu klientu apkalpošanu."
www.balta.lv

VSIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika", Valdes priekšsēdētājs Didzis Āzens

"Mūsu iestāde sadarbojas ar SmartMedical kopš 2010. gada. Sadarbības laikā nodrošināta iestādes administratīvo procesu elektronizācija atviegloja pakalpojumu saņemšanu Iekšlietu ministrijas poliklīnikas pacientiem un ikdienas darbu mūsu darbiniekiem un ārstiem."
poliklinika.iem.gov.lv

Rīgas 1. slimnīca, Poliklīnikas nodaļas vadītāja Ilze Reinholde

"Nākotnē SmartMedical būs uzlikts visās dienas stacionāra nodaļās un līdz ar to atvieglos šo nodaļu darbu, gan atskaišu sistēmu dienas stacionāra nodalās. SmartMedical ir lieta, bez kuras Rīgas 1. slimnīcas attīstība šobrīd nav iedomājama."
www.1slimnica.lv

AS "SEESAM", POHJOLA GROUP, Valdes loceklis Aigars Freimanis

"Izmantojot SmartMedical, mēs varam viegli un ātri pielāgoties tendencēm veselības apdrošināšanā, radot jaunus un elastīgus produktus, kuri precīzi atbilst mūsu klientu vajadzībām un prasībām. Apdrošināto pieteikumu izskatīšanas automātizēšana un izmaksu samazināšana ar SmartMedical palīdz vadīt administratīvus procesus efektīvi".
www.seesam.lv

Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs, Izpilddirektors Jānis Bendiks

"Kopā ar sistēmu inovatīvā veselības aprūpe, vairāk laika un uzmanības atliek pacientiem."
www.mikrokirurgija.lv

SIA "Veselības centrs 4", Valdes priekšsēdētājs, Māris Rēvalds

"SmartMedical sistēmas nodrošina modernu darba vidi, kurā profesionāļi var vislabāk izpausties, nedomājot par blakus darbībām vai lietām, kas viņus kavē ārstniecības procesa gaitā. Mēs šādā veidā ietaupām cilvēkresursus un pašu svarīgāko ārstniecības iestādē - laiku."
www.vc4.lv

SIA "Derma Clinic Riga" | Dr. Kārla klīnika

"SmartMedical ir reāls piemērs e-Medicīnai Latvijā. Receptes, izraksti, norēķini, nosūtījumi un tehniskais atbalsts viss vienuviet. Mūsu klīnikā nav neviena papīra kartiņu skapja, tā vietā mums ir SmartMedical."
www.dermatologs.lv/