Sazināties ar mums: info@smartmedical.eu 67 615 159 Lietotāju atbalsts: support@smartmedical.eu 27 880 015

Ko saka mūsu klienti?

klientu atsauksmes par SmartMedical sistēmas iespējām

"Veselības centrs 4" SIA | Reģistratūru vadītāja Aiga Olšteina

Sistēma ir ērta un vienkārši apgūstama, lietotājiem draudzīga. Strādājot ar dažādām apdrošināšanas kompānijām, tagad esam nodrošinājušies ar efektīvu savstarpējo darījumu noslēgšanu.
www.vc4.lv

"Balta" AAS | Personu apdrošināšanas atlīdzību pārvaldes vadītāja Linda Juhna

"Izmantojot apdrošināšanas darījumu tiešsaistes apstrādi sistēmā, esam droši par ātriem un korektiem norēķiniem, kā arī pārliecināti par kvalitatīvu un mūsdienīgi ērtu mūsu klientu apkalpošanu. Līgumattiecības ar sadarbības partneriem arī ir kļuvušas ērtākas, ātrākas un saprotamākas. Saņemtā pakalpojuma pieejamība ir skaidra uzreiz norēķina brīdī."
www.balta.lv

"Iekšlietu ministrijas poliklīnika" VSIA| Valdes priekšsēdētājs Didzis Āzens

Mūsu iestāde sadarbojas ar SmartMedical kopš 2010. gada. Sadarbības laikā nodrošināta iestādes administratīvo procesu elektronizācija atviegloja pakalpojumu saņemšanu Iekšlietu ministrijas poliklīnikas pacientiem un ikdienas darbu mūsu darbiniekiem un ārstiem.
poliklinika.iem.gov.lv

"Rīgas 1. slimnīca" SIA | Poliklīnikas nodaļas vadītāja Ilze Reinholde

Nākotnē SmartMedical būs uzlikts visās dienas stacionāra nodaļās un līdz ar to atvieglos šo nodaļu darbu, gan atskaišu sistēmu dienas stacionāra nodalās. SmartMedical ir lieta, bez kuras Rīgas 1. slimnīcas attīstība šobrīd nav iedomājama.
www.1slimnica.lv

"Damia" SIA | ģimenes ārste Inita Galeja

Dažādas programmas ārsta prakses darbā izmantojam jau vairāk kā 9 gadus, pēdējos 2 gadus izmantojam SmartMedical programmu, kuru izvēlējāmies vienkāršības lietošanā un pārskatāmības dēļ, kā arī novērtējam pieejamo atbalstu tehnisku neskaidrību gadījumā. Aktualizējoties e-veselības jautājumam būtiski ir, ka iespējama datu apmaiņa starp programmām, un nav nepieciešams pārvadīt datus vairākkārt. Pacienti pozitīvi novērtē attālinātā pieraksta iespēju.

“If P&C Insurance” AS Latvijas filiāle | Partnerattiecību un iepirkumu vadītājs veselības apdrošināšanā Ainārs Lazda

"Apdrošināšanas atlīdzību prasību apstrāde tiešsaistē notiek dažu sekunžu laikā. Līgumiestādēm nav nepieciešams pārzināt If veselības apdrošināšanas segumus, jo esošā sistēma tiešsaistē nodrošina automātisku datu pārbaudi, kvalitatīvu un ērtu klientu apkalpošanu, ātru savstarpējo norēķinu kārtību, būtiski ietaupot informācijas saņemšanas un atlīdzību izskatīšanas laiku. "
www.if.lv

"I.Paturskas ģimenes veselības centrs" SIA | ģimenes ārste Irēna Paturska

Ļoti laba programma - ērta, saprotama un reāli palīdz darbā. Servisa atbalsta grupa vienmēr laipna, ātri palīdz atrisināt neskaidrības vai problēmas.
irena.smartmedical.eu

"Seesam Insurance" AS Latvijas filiāle | Valdes loceklis Aigars Freimanis

Izmantojot SmartMedical, mēs varam viegli un ātri pielāgoties tendencēm veselības apdrošināšanā, radot jaunus un elastīgus produktus, kuri precīzi atbilst mūsu klientu vajadzībām un prasībām. Apdrošināto pieteikumu izskatīšanas automatizēšana un izmaksu samazināšana ar SmartMedical palīdz vadīt administratīvus procesus efektīvi.
www.seesam.lv

"Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs" SIA | Izpilddirektors Jānis Bendiks

Kopā ar sistēmu inovatīvā veselības aprūpe, vairāk laika un uzmanības atliek pacientiem.
www.mikrokirurgija.lv

"Veselības centrs 4" SIA | Valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds

SmartMedical sistēmas nodrošina modernu darba vidi, kurā profesionāļi var vislabāk izpausties, nedomājot par blakus darbībām vai lietām, kas viņus kavē ārstniecības procesa gaitā. Mēs šādā veidā ietaupām cilvēkresursus un pašu svarīgāko ārstniecības iestādē - laiku.
www.vc4.lv

"Derma Clinic Riga" SIA | Dr. Kārla klīnika

SmartMedical ir reāls piemērs e-Medicīnai Latvijā. Receptes, izraksti, norēķini, nosūtījumi un tehniskais atbalsts viss vienuviet. Mūsu klīnikā nav neviena papīra kartiņu skapja, tā vietā mums ir SmartMedical.
www.dermatologs.lv

"Seesam Insurance" AS Latvijas filiāle | Veselības apdrošināšanas un personu risku apdrošināšanas departamenta vadītāja Ramona Mežale

"Mūsu klienti novērtē atviegloto apmaksas kārtību līgumiestādēs, savukārt darbinieki augstu vērtē rēķinu un līgumu administrēšanas darba ērtumu un vienkāršumu."
www.seesam.lv

"Compensa Vienna Insurance Group" ADB Latvijas filiāle | Atlīdzību regulēšanas nodaļas vadītāja Gunta Geldnere

"Apdrošināšanas darījumu apstrāde tiešsaistes sistēmā ir ļoti efektīvs biznesa rīks, lai Kompānija varētu plānot un efektīvi pārvaldīt savus resursus, piedāvājot saviem klientiem modernu un kvalitatīvu veselības apdrošināšanas produktu."
www.compensa.lv