Pārdošanas nodaļa: info@smartmedical.eu 67 615 159 Klientu atbalsta dienests: support@smartmedical.eu 27 880 015

Ko saka mūsu klienti?

klientu atsauksmes par SmartMedical sistēmas iespējām

"Veselības centrs 4" SIA | Valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds

SmartMedical sistēma nodrošina modernu darba vidi, kurā profesionāļi var vislabāk izpausties, nedomājot par blakus darbībām vai lietām, kas viņus kavē ārstniecības procesa gaitā. Mēs šādā veidā ietaupām cilvēkresursus un pašu svarīgāko ārstniecības iestādē - laiku.
www.vc4.lv

"Iekšlietu ministrijas poliklīnika" VSIA| Valdes priekšsēdētājs Didzis Āzens

Mūsu iestāde sadarbojas ar SmartMedical kopš 2010. gada. Sadarbības laikā nodrošināta iestādes administratīvo procesu elektronizācija atviegloja pakalpojumu saņemšanu Iekšlietu ministrijas poliklīnikas pacientiem un ikdienas darbu mūsu darbiniekiem un ārstiem.
poliklinika.iem.gov.lv

"Damia" SIA | ģimenes ārste Inita Galeja

Dažādas programmas ārsta prakses darbā izmantojam jau vairāk kā 9 gadus, pēdējos 2 gadus izmantojam SmartMedical programmu, kuru izvēlējāmies vienkāršības lietošanā un pārskatāmības dēļ, kā arī novērtējam pieejamo atbalstu tehnisku neskaidrību gadījumā. Aktualizējoties e-veselības jautājumam būtiski ir, ka iespējama datu apmaiņa starp programmām, un nav nepieciešams pārvadīt datus vairākkārt. Pacienti pozitīvi novērtē attālinātā pieraksta iespēju.

"I.Paturskas ģimenes veselības centrs" SIA | ģimenes ārste Irēna Paturska

Ļoti laba programma - ērta, saprotama un reāli palīdz darbā. Servisa atbalsta grupa vienmēr laipna, ātri palīdz atrisināt neskaidrības vai problēmas.
irena.smartmedical.eu

"Balta" AAS | Personu apdrošināšanas atlīdzību pārvaldes vadītāja Linda Juhna

"Izmantojot apdrošināšanas darījumu tiešsaistes apstrādi sistēmā, esam droši par ātriem un korektiem norēķiniem, kā arī pārliecināti par kvalitatīvu un mūsdienīgi ērtu mūsu klientu apkalpošanu. Līgumattiecības ar sadarbības partneriem arī ir kļuvušas ērtākas, ātrākas un saprotamākas. Saņemtā pakalpojuma pieejamība ir skaidra uzreiz norēķina brīdī."
www.balta.lv

"Seesam Insurance" AS Latvijas filiāle | Veselības apdrošināšanas un personu risku apdrošināšanas departamenta vadītāja Ramona Mežale

"Mūsu klienti novērtē atviegloto apmaksas kārtību līgumiestādēs, savukārt darbinieki augstu vērtē rēķinu un līgumu administrēšanas darba ērtumu un vienkāršumu."
www.seesam.lv

"Compensa Vienna Insurance Group" ADB Latvijas filiāle | Atlīdzību regulēšanas nodaļas vadītāja Gunta Geldnere

"Apdrošināšanas darījumu apstrāde tiešsaistē ir ļoti efektīvs biznesa rīks, lai Kompānija varētu plānot un efektīvi pārvaldīt savus resursus, piedāvājot saviem klientiem modernu un kvalitatīvu veselības apdrošināšanas produktu."
www.compensa.lv

"Rīgas 1. slimnīca" SIA | Poliklīnikas nodaļas vadītāja Ilze Reinholde

Nākotnē SmartMedical būs uzlikts visās dienas stacionāra nodaļās un līdz ar to atvieglos šo nodaļu darbu, gan atskaišu sistēmu dienas stacionāra nodalās. SmartMedical ir lieta, bez kuras Rīgas 1. slimnīcas attīstība šobrīd nav iedomājama.
www.1slimnica.lv

"Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs" SIA | Izpilddirektors Jānis Bendiks

Kopā ar sistēmu inovatīvā veselības aprūpe, vairāk laika un uzmanības atliek pacientiem.
www.mikrokirurgija.lv

"Veselības centrs 4" SIA | Reģistratūru vadītāja Aiga Olšteina

Sistēma ir ērta un vienkārši apgūstama, lietotājiem draudzīga. Strādājot ar dažādām apdrošināšanas kompānijām, tagad esam nodrošinājušies ar efektīvu savstarpējo darījumu noslēgšanu.
www.vc4.lv

"Derma Clinic Riga" SIA | Dr. Kārla klīnika

SmartMedical ir reāls piemērs e-Medicīnai Latvijā. Receptes, izraksti, norēķini, nosūtījumi un tehniskais atbalsts viss vienuviet. Mūsu klīnikā nav neviena papīra kartiņu skapja, tā vietā mums ir SmartMedical.
www.dermatologs.lv

Ģimenes ārsta Andra Baumaņa prakse, SIA | ģimenes ārsts Andris Baumanis

"Vai jau šodien ir iespējams pacientu ambulatorās kartes dokumentus, ierakstus, analīžu rezultātus un citu informāciju glabāt vienotā elektroniskajā vidē un piekļūt tiem no jebkuras vietas pasaulē, ja vien ir dators un pieejams Internets? Atbilde ir jā! To nodrošina ārstu programma SmartMedical! Uzneredzēšanos papīra ambulatorajām kartiņām! Programma nodrošina arī pacientiem ērtu pierakstu uz vizīti pie ārsta elektroniski, netērējot laiku telefona zvanam!"

“If P&C Insurance” AS Latvijas filiāle | Partnerattiecību un iepirkumu vadītājs veselības apdrošināšanā Ainārs Lazda

"Apdrošināšanas atlīdzību prasību apstrāde tiešsaistē notiek dažu sekunžu laikā. Līgumiestādēm nav nepieciešams pārzināt If veselības apdrošināšanas segumus, jo esošā sistēma tiešsaistē nodrošina automātisku datu pārbaudi, kvalitatīvu un ērtu klientu apkalpošanu, ātru savstarpējo norēķinu kārtību, būtiski ietaupot informācijas saņemšanas un atlīdzību izskatīšanas laiku. "
www.if.lv